
Кондиционер Saturn ST-24HR/BTU inverter-32
35 999 ₴
28 669 ₴
- Готово к отправке
- Код: ST-24HRBTU
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
Кондиционер Saturn ST-24HR/BTU inverter-32 
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ ДОВГОВІЧНИЙ ІНВЕРТОР - ВАШ ЩОДЕННИЙ КОМФОРТ, ВДИХАЙТЕ І НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ СВІЖИМ, ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ
площа обігріву/охолодження до 80м2.
1. Захисне покриття теплообмінника GREEN-FIN.
2. Удосконалений та ефективний захист від зледеніння.
3. Автоматичний режим SWING рівномірно розподіляє повітря по приміщенню.
4. Функція I FEEL забезпечує контроль температури у приміщенні з точністю до 0,5 °C.
5. Датчик температури встановлено на пульті дистанційного керування.
6. Взимку енергозберігаючий та потужний обігрів приміщень за температури на вулиці до мінус 15 градусів.
7. Автоматичний захист
8. Технологія самоочищення.
9. Компресор – інвертор ПОКОЛІННЯ IV
10. Високоякісні компоненти.
11. Режим сну SLEEP.
12. Функція автоматичного осушення приміщення.
13. Пульт дистанційного керування нового покоління.
14. Новий дизайн
15. Чистий та безпечний хладагент Р32
Внутрішній блок
Потужність охолодження 7100 (1110-7800) Вт
Потужність обігріву 7100 (1370-8200) Вт
Споживана потужність охолодження 2400 (450-3350) Вт
Обігрів 2200 (450-3350) Вт
Номінальна напруга 220-240 В~
Номінальна частота 50 Гц
Сила струму
Охолодження 11,1 (2,1 – 16,4) А
Обігрів 10,2 (2,1 -16,8) А
Клас енергоефективності охолодження A++
Клас енергоефективності обігріву А+
Функція охолодження
Функція обігріву
Функція осушення
Функція Turbo для швидкого охолодження, швидкого обігріву
Функція ECO для енергозбереження
Таймер на 24 години
Автоматична діагностика
Холодоагент R32
Вага нетто – 12,6 кг
Вага брутто – 15,6 кг
Розмір коробки – 1132x395x312
Зовнішній блок
Потужність охолодження 2400 (450-3350) Вт
Потужність обігріву 2200 (450-3350) Вт
Номінальна напруга 220-240 В~
Номінальна частота 50/60 Гц
Сила струму охолодження 11,1 (2,1 – 16,4) А
Обігрів 10,2 (2,1 -16,8) А
Клас енергоефективності охолодження A++
Клас енергоефективності обігріву А+
Холодоагент R32
Вага нетто – 36,7 кг
Маса брутто – 40,7 кг
Розмір коробки – 969х402х688
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 80 кв.м |
| Мощность обогрева | 7100 Вт |
| Мощность охлаждения | 7100 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2400 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2200 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 395 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1132 мм |
| Глубина внутреннего блока | 312 мм |
| Вес внутреннего блока | 12.6 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 688 мм |
| Ширина внешнего блока | 969 мм |
| Глубина внешнего блока | 402 мм |
| Вес внешнего блока | 36.7 кг |
- Цена: 28 669 ₴






