
Кондиционер Osaka STVP-24HH3 Power PRO DC INVERTER (WI-FI)
49 520 ₴
44 568 ₴
- Готово к отправке
- Код: 24HH3
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
Основні режими роботи кондиціонера:
Охолодження
Обігрів
Вентиляція
Осушення
Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку та його теплообмінника захищає кондиціонер від шкідливих атмосферних. явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища
Плоскі ребра теплообмінників розроблені для збільшення енергоефективності
WiFi Ready (можливість підключення WiFi модуля)
Новий екологічний фреон R-32
Висока енергоефективність класу А++
Багатоступінчастий енергоефективний інверторний тип компресора
DC-мотори приводу вентиляторів
Низький рівень шуму від 19 dB(A) на мінімальних оборотах
Зимовий комплект автоматичного підігріву та розморожування зовнішнього блоку.
Обігрів до -25 град. Цельсія
Охолодження від 15 до 53 град. Цельсія
Серія: Power Pro DC inverter
Тип компресора: Інверторний
Максимальна площа приміщення: 70 м²
Холодопродуктивність: 7,81 кВт
Теплопродуктивність: 7,93 кВт
Середня споживана потужність: 1,98 кВт
Обігрів взимку: до -25°С
Електроживлення: 220-240V/50Hz
Тип холодоагенту: R-32
Клас енергоефективності: А++
Мінімальний рівень шуму внутрішнього бло: 19 дБ
Габарити внутрішнього блоку (ШхГхВ): 1010х220х315 мм
Габарити зовнішнього блоку (ШхГхВ): 920х380х699 мм
Гарантія: 5 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Osaka |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 7930 Вт |
| Мощность охлаждения | 7810 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 315 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1010 мм |
| Глубина внутреннего блока | 220 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 699 мм |
| Ширина внешнего блока | 920 мм |
| Глубина внешнего блока | 380 мм |
- Цена: 44 568 ₴



