Описание
Характеристики
Информация для заказа
МІШОК САДОВИЙ ДЛЯ СМІТТЯ
ДЛЯ ЛИСТЯ, СКОШЕНОЇ ТРАВИ, БУР'ЯНУ
- Ємність: 270 літрів
- Тканина: ПЕ
- Розміри: 67 х 75 см
- Багаторазова садова сумка - надзвичайно практичний аксесуар.
- Мішок для садового сміття виготовлений з дуже міцного поліпропілену, має посилене дно та міцні ручки.
- Жорстка конструкція мішка дозволяє швидко закидати в нього згрібане листя, хвою, скошену траву та інші відходи, не піднімаючи і не розгортаючи кожен раз мішок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 75 см |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Мішок |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 67 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bass Polska |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Полипропилен |
| Длина | 75 см |
| Ширина | 67 см |
| Цвет | Зелёный |
| Тип | Мешок |
- Цена: 399 ₴






