
Садовые качели Garden Line 210х120х170 см Серый KRE3095
9 435 ₴
- Нет в наличии
- Код: KRE3095
+380 (99) 447-25-24
СвітланКА Дзонити на телефон
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Садова гойдалка Garden Line 210x120x170 см Сірий
- Матеріал: Метал, Пластик, Поліестер
- Колір: Сірий
- Висота: 170 см
- Ширина: 210 см
- Глибина: 120 см
- Категорія:
Опис
Елегантні та зручні гойдалки ідеально доповнюють декор вашого саду і дозволяють зручно відпочити на свіжому повітрі. Гойдалка оснащений регульованим навісом. Набір включає всі необхідні роз'єми, гвинти та пружини. Лавка складається з металевої конструкції, на якій розтягнуто міцний матеріал. Упаковка ви знайдете інструкції зі складання, а також усі взаємозамінні елементи набору. Загалом комплект включає підставки для напоїв з обох боків та функції дивана.
Особливості:
- Розміри гойдалки: 210 х 120 х 170 см (висота залежить від нахилу даху).
- Колір матеріалу: сірий.
- Функція дивана: за допомогою похилої спинки гойдалки ви можете перетворитися на зручне підвісне ліжко, закріплене металевими кріпленнями, це створює стабільну опору для тіла.
- Сталева конструкція/труба: діаметр 48/32/25/16 мм.
- Щільність матеріалу: 180 г/м^2.
- Матеріал гойдалки: поліестер.
- Додатково 2 подушки + 2 тримач чашок.
- Сидіння та задня тканина: Оксфорд 600x300D Сила структури: 300 кг.
- Пружинна підвіска: Сильні пружини дозволяють встановити гойдалку.
- Налаштування купола: Налаштування купола більш ніж на 45 градусів дозволяє досягти найбільш оптимального положення. Щойно послаблюйте ручку і нахиляйте купол до потрібного кута, затягуючи ручку.
- Прикраса елементів: усі кінці металевих елементів оснащені пластиковими пробками. Це запобігає будь-яким травмами, що робить його безпечним для дітей та людей похилого віку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garden Line |
| Страна производитель | Польша |
| Тип качели | 2-х местная раскладная |
| Комплектация навесом | Да |
| Опора | 4 ножки |
| Обивочный материал | Полиэстеровая ткань |
| Максимально допустимая нагрузка | 260 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Подстаканник | 2 шт |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Антимоскитная сетка | Нет |
| Габаритные размеры качели | |
| Ширина | 2100 мм |
| Глубина | 1200 мм |
| Высота | 1700 мм |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 1650 мм |
| Глубина сиденья | 500 мм |
- Цена: 9 435 ₴





