
Комплект садовой мебели коричневый 4шт. GARDEN LINE SAD1408
11 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: SAD1408
+380 (99) 447-25-24
СвітланКА Дзонити на телефон
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантний і класичний комплект меблів ідеально доповнить балкон, терасу або зону
відпочивати в саду. Універсальний колір і цікава форма дозволяють ідеально вписатися в будь-який стиль
тип середовища.
• стійка конструкція, покрита техноротангом, гарантує довговічність протягом багатьох сезонів
• винятковий комфорт використання
• висока стійкість до погодних умов і УФ-випромінювання
• легко утримувати в чистоті та обслуговувати
• стіл зі скляною стільницею із загартованого скла робить його міцним і безпечним
використовувати
• крісло: 57,5 х 58 х 84 см
• стіл: 71 х 41 х 39 см
• диван: 104 х 58 х 84 см
• колір техно ротанг: коричневий, колір подушки: кремовий
• завдяки малій вазі меблі легко транспортуються
• Лавка в стилі стільців є найбільшим елементом комплекту, її розміри забезпечують
комфортне сидіння для 2 осіб
• водонепроникні подушки
• максимальне навантаження на сидіння: 145 кг
• максимальне навантаження на диван: 300 кг
• максимальне навантаження на стіл: 55 кг
відпочивати в саду. Універсальний колір і цікава форма дозволяють ідеально вписатися в будь-який стиль
тип середовища.
• стійка конструкція, покрита техноротангом, гарантує довговічність протягом багатьох сезонів
• винятковий комфорт використання
• висока стійкість до погодних умов і УФ-випромінювання
• легко утримувати в чистоті та обслуговувати
• стіл зі скляною стільницею із загартованого скла робить його міцним і безпечним
використовувати
• крісло: 57,5 х 58 х 84 см
• стіл: 71 х 41 х 39 см
• диван: 104 х 58 х 84 см
• колір техно ротанг: коричневий, колір подушки: кремовий
• завдяки малій вазі меблі легко транспортуються
• Лавка в стилі стільців є найбільшим елементом комплекту, її розміри забезпечують
комфортне сидіння для 2 осіб
• водонепроникні подушки
• максимальне навантаження на сидіння: 145 кг
• максимальне навантаження на диван: 300 кг
• максимальне навантаження на стіл: 55 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garden Line |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Ротанг |
| Состояние | Новое |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Количество персон | 4 |
| Ширина стула | 58 см |
| Глубина стула | 58 см |
| Высота стула с учетом спинки | 84 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 84 см |
| Глубина дивана | 58 см |
| Ширина стола | 71 см |
| Высота стола | 39 см |
- Цена: 11 000 ₴





