
GRUNHELM GAC-24GH-I32 Кондиционер инверторный
33 950 ₴
27 498 ₴
- Готово к отправке
- Код: GAC-24GH-I32
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
GRUNHELM GAC-24GH-I32 Кондиционер
Настінний кондиціонер компанії Grunhelm - це потужний у своїй бюджетній категорії агрегат. Здійснює охолодження, обігрів, вентилятор, авто-осушення повітря. Хладогент R32 хімічна формула CH2F2. Низький рівень шуму. Економічний режим. Незалежне осушення. Таймер 24 години. Додатковий фільтер.
Площа, яку обробляє ця модель кондиціонера це приміщення до 70 м²
Номинальная охолоджувальна потужність BTU/година: 24000BTU
Номінальна охолоджувальна потужність: 7030 Вт
Номінальна теплова потужність Btu/година: 4000BTU
Номінальна теплова потужність Вт: 7180 Вт
EER для охолодження Вт: 3,21
Переваги R32:
- Енергоефективність та Економічність R32 допомагає значно економити електроенергію, оскільки витрачає менше ресурсу через нижчу щільність і в'язкість. Так, порівняно з R410 його в'язкість менша на 30%. Кліматичну техніку з таким фреоном з енергоефективності відносять до класу А+ та вище.
- Екологічність Цей однокомпонентний холодоагент нового покоління майже не завдає шкоди довкіллю. Він має нульовий показник кількості шкідливих викидів для озонового шару.
- Безпека За рівнем токсичності R32 відноситься до класу А, тобто є нетоксичним для людей. Має низьку горючість, майже не займається і вважається найбезпечнішим на даний момент.
- Потужність Має високий охолодний ефект при менших витратах холодоагенту.
Характеристики
Вага внутрішнього блоку 12 кг
Вага зовнішнього блоку 33 кг
Виробник Grunhelm
Гарантія 2 роки
Діапазон температур до -15° С
Дисплей Прихований LED
З'єднувальна труба/ газ /рідина
Φ9.52мм(3/8'')/Φ6мм(1/4'')
Клас A
Колір Білий
Компресор Інверторний/ GMCC
Країна походження Китай
Напруга 220 - 240 В
Підключення проводів/номер ядра х розмір
4×0.75
Площа 70 м2
Потужність обігріву 7180 Вт
Потужність охолодження 7030 Вт
Рівень шуму внутрішнього блоку 28-46 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку 53 дБ
Річний енергоспоживання
823 кВт
Розмір внутрішнього блоку
1010х315х220 мм
Розмір зовнішнього блоку
853х394х602 мм
Таймер Так
Тип холодоагента R32
Тиск Високий (DР)/ Низький (SP)
4,5 MPa/1,2MPa
Управління Дистанційний
Усунення вологи 2 літрів/годину
Частота ~ 50-60 Гц
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5.42 Вт |
| Мощность охлаждения | 5.28 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Количество режимов работы | 4 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 20 дБ |
| Теплый пуск | Нет |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Защита от замерзания | Нет |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1.64 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1.5 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -7 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 294 мм |
| Ширина внутреннего блока | 910 мм |
| Глубина внутреннего блока | 206 мм |
| Вес внутреннего блока | 10 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 328 мм |
| Ширина внешнего блока | 817 мм |
| Глубина внешнего блока | 553 мм |
| Вес внешнего блока | 32.5 кг |
- Цена: 27 498 ₴





