
Опрыскиватель акумуляторний Forte KF-10 2025 рік на 10 литров
1 524 ₴
- Нет в наличии
- Код: KF-10
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
Оприскувач акумуляторний FORTE KF-10 10 л
Електричний обприскувач Forte KF-10 швидко впорається з розпорошенням рідких добрив для обробки ягідних та фруктових культур. Цей обприскувач здатний працювати тривалий час від заряду акумулятора, показуючи при цьому високу продуктивність та дозволяючи розпорошувати препарат у широкому радіусі. Регулювання потужності струменя розпилення дозволить максимально ефективно витрачати розчин для обробки великих площ, так і невеликих необроблених ділянок.
- До 4 годин на одному заряді
- Автоматична помпа
- Вольтметер для контролю ступеню зарядки акумулятора
- 5 насадок
- Телескопічна розпилююча трубка з нержавіючої сталі
- Зарядний пристрій
- Регулятор обертів двигуна
Характеристики
Ємність акумулятора
8 Аг
Акумулятор
Свинцево-кислотний
Вага
4.5 кг
Габарити (ШхГхВ)
Гарантія
1 рік
Довжина розпилювальної трубки
65-110 см
Комплектація
• Обприскувач • Телескопічна розпилююча трубка з нержавіючої сталі • Зарядний пристрій • 5 насадок • Інструкція • Гарантійний талон
Країна походження
Китай
Максимальний тиск
5 Bar
Матеріал бака
Пластик
Матеріал вудки
Нержавіюча сталь
Матеріал ручки
Пластик
Напруга
12 В
Об'єм бака
10 л
Робочий тиск
2 Bar
Спосіб перенесення
Ранцевий
Тип насосу
Діафрагмовий
Тип обприскувача
Акумуляторний
Час роботи від акумулятора
4 год
Штрих код
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Дальность/радиус опрыскивания | 8 м |
| Объем бака | 16 л |
| Длина распылительной трубки | 100 см |
| Длина шланга | 190 см |
| Общий вес | 6.5 кг |
| Регулировка струи распыления | Да |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики ручного опрыскивателя | |
| Максимальное давление | 5 бар |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Напряжение | 12 В |
| Продолжительность автономной работы | 6 час |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
- Цена: 1 524 ₴

