SuperPrise
-20%


Станок точильный TOTAL TBG15015 150Вт, 150мм, 2950 об / хв.
1 795 ₴
1 436 ₴
- Готово к отправке
- Код: TBG15015
+380 (99) 447-25-24
СвітланКА Дзонити на телефон
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Заточувальний верстат TOTAL TBG15015 призначений для заточування різних інструментів, доведення свердлильного та різального інструменту, шліфування різних матеріалів. Регульована основа верстата дозволяє зручно встановити його на робочу поверхню столу, а захисні кожухи надійно убезпечать від травм. Алюмінієвий корпус верстата робить його міцним і легким. Даний верстат дозволяє одночасно встановити два різних шліфувальних кола діаметром 150 мм. За робочої потужності 150Вт верстат TOTAL TBG15015 забезпечує швидкість обертання до 2950 об/хв. До комплекту поставки входить захисне скло - 2шт., ящик для зберігання інструментів - 1шт., коробка.
| Клас | Побутовий |
| Потужність, Вт | 150 |
| Напруга | 220 - 240 В ~ 50 - 60 Гц |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Максимальне число обертів, об/хв | 2950 |
| Внутрішній діаметр шліфувального круга | 12.7 мм |
| Товщина шліфувального круга | 16 мм |
| Особливості | Захисне скло, пилозахисний вимикач, обмежувач глибини, регулювання кута шліфування |
| Живлення | Від мережі |
| Комплектація | Верстат, 2 захисних екрани, 2 опори для заготівлі, гарантійний талон і інструкція, картонна коробка. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Total |
| Страна производитель | Китай |
| Тип станка | Точильный |
| ЧПУ | Нет |
- Цена: 1 436 ₴

