
Автономний дизельний обігрівач автономка Kraft&Dele KD11780 8 кВт 12-220 Вт Вебасто
6 670 ₴
6 091 ₴
- Готово к отправке
- Код: KD11780
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
Опис
Сучасний обігрівач WEBASTO від Kraft&Dele моделі KD10780 має закриту камеру згоряння, завдяки чому вихлопні гази не виходять назовні. Крім того, він не підвищує рівень вологості, що дозволяє використовувати його в автомобілях, караванах тощо.
Обігрівач безпечний, оскільки нагрівач захищений від перегріву.
РК-дисплей!
Термостат вимірює температуру повітря і контролює температуру навколишнього середовища. Двигун вентилятора не контролюється термостатом і працює, коли термостат відключає нагрівальний елемент. Самоконтрольований тепловий вимикач вимикає обігрівач, щоб забезпечити безпеку під час перегріву.
Корпус виготовлений з листової сталі і покритий термостійким лаком.
Прилад має невелику вагу та ручку, щоб його можна було легко переміщати.
Переваги:
- РК-дисплей (індикація режиму роботи)
- Тиха робота
- Простота в управлінні
- Електричне управління (пульт дистанційного керування в комплекті)
- Легкий і практичний дизайн
Додаткові характеристики:
| Джерело живлення: | 230 В, 12В |
| Потужність: | 8 кВт |
| Струм: | 15A |
| Паливо: | Дизель |
| Розміри упаковки: | 46x31x36.5 мм |
| Вага: | 9,5 кг |
Комплектація
- Обігрівач WEBASTO KD11780
- Пульт дистанційного керування
- Оригінальна упаковка
- Інструкція
Характеристики
Опалювальна потужність, кВт 8000 Країна реєстрації бренду Польща Гарантія 12 місяців| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Автобус |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Kraft&Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Совместимость с моделью | Caravan |
- Цена: 6 091 ₴





