Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики 2E Каністра паливна вертикальна 30л метал 0.8мм, 3.3кг, зелений:
Основні параметри
Повний список параметрів
| Тип | Каністра |
| Матеріал | вуглецева сталь |
| Об`єм | 30 л |
| Колір | Зелений |
| Вага | 3.3 кг |
Основні
| Тип | Каністра |
| Матеріал | вуглецева сталь |
| Об`єм | 30 л |
| Особливості | Внутрішнє антикорозійне покриття |
| Вертикальна | |
| Стійкість до корозії | |
| Придатна для заливання та зберігання рідкого палива на АЗС | |
| Колір | Зелений |
| Розміри | 380х220х470 мм |
| Вага | 3.3 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Вага | 4.45 кг |
| Об'єм | 0.0384 м3 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Тип канистры | Вертикальная |
| Объем | 30 л |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 299 ₴










