Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип запуску | Ручний стартер; Електростартер |
| Можливість підключення АВР (ATS) | Є (опціонально) |
| Паливо | Бензин |
| Виконання | Закрите |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Напруга, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Об'єм двигуна, см3 | 389 |
| Потужність двигуна, к.с. | 13 |
| Потужність генератора, 1 фаза, кВА | 6 |
| Максимальна потужність генератора, кВт | 6.5 |
| Номінальна потужність генератора, кВт | 6 |
| Акумулятор | 12 v / 18 Ah |
| Об'єм масляного картера, л | 0.92 |
| Об'єм паливного бака, л | 18.5 |
| Охолодження двигуна/генератора | Повітряне |
| Продуктивність при 100% навантаженні, год | 8 |
| Номінальні обороти двигуна, об/хв | 3000 |
| Максимальний струм навантаження, А | 28 |
| Номінальний змінний струм, А | 2 x 16 A +1 x 32 A |
| Номінальний постійний струм, А | 12V / 8.3A |
| Тип альтернатора | Інверторний |
| Регулювання напруги | Інвертор |
| Щітки | Є |
| Тип обмотки | Мідь |
| Рівень шуму, дБА | 90 |
| Рівень шуму на відстані 7 м, дБА | 65 |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Сигналізація при недостатньому рівні оливи | Є |
| Функція зварювання | Немає |
| Розміри, мм | 750 x 537 x 630 |
| Розміри в упаковці, мм | 800 x 590 x 670 |
| Вага, кг | 89 |
| Вага в упаковці, кг | 98 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITC Power |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 6 кВт |
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Срок службы | 10 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем масляной системы двигателя | 89 л |
| Объем топливного бака | 18.5 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 630 мм |
| Высота | 750 мм |
| Ширина | 537 мм |
| Вес | 98 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Уровень шума | 72 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Количество колесиков | 4 |
- Цена: 77 000 ₴






