-8%


Стойка для инфракрасных обогревателей ERGO 1800 SS
895 ₴
825 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1800SS
+380 (99) 447-25-24
СвітланКА Дзонити на телефон
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Только ( необогреватель )
Стойка для инфракрасных обогревателей ERGO 1800 SS
| Тип | Підлогова стійка |
| ТМ | ERGO |
| Модель | 1800 SS |
| Основний колір | Сірий |
| Особливості | Надає можливість швидко встановити інфрачервоний обігрівач на підлозі з можливостю регулювання висоти встановлення від 1200 до 2100 мм |
| Інші конструктивні особливості | Сталева телескопічна стійка з можливістю реглювання по висоті від 1200 до 2000 мм, встановлюється на підлозі за допомогою трьох сталевих складних ніжок |
| Інші характеристики | Висота регулювання 1200…2100 мм |
| Сумісність | ERGO: HI-2000; HI-2500; HI 1618; HI 1620; HI 1625; HI 1618 SS; HI 1620 SS; HI 1625 SS; HI 2520; HI 1625 |
| Комплектація | Телескопічна стійка з пластиковим наконечником для кріплення обігрівача , гвинтове з'єднання для фікації кріплення обігрівача, інструкція по встановленню |
| Габарити (Ш х Г х В), мм | 1200….2100 х 800 х 800 |
| Габарити в упаковці (Ш х Г х В), мм | 1000 х 125 х 125 |
| Вага Нетто, кг | 2 |
| Вага Брутто, кг | 2,6 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Кварцевый |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Рекомендуемая площадь вне помещения | 20 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Количество режимов работы | 2 |
| Особенности | Функция наклона |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | серебристый с черными вставками |
| Артикул | HI 1620 |
| EAN | 6901708776546 |
| Штрих-код | 6901708776546 |
| Габарити в упаковці (В х Ш х Г), мм | 235 х 915 х 145 |
| Габарити (В х Ш х Г), мм | 190 х 850 х 95 |
| Применение | Будинок-офіс, Закриті тераси, Гаражі |
| Мoдель | ERGO HI 1620 |
| Обмінна гарантія | 12 місяців |
| * | Использование прибора как основного для обогрева помещения со стандартной изоляцией и с высотой высотой потолков 2,5 м |
| Нагревательный элемент | Кварцевый |
| Вага Брутто, кг | 6.1 |
| Ступінь захисту оболонки | IP10 |
| Довжина силового кабелю, мм | 2000 |
| Клас електрозахисту** | I |
| Защита от перегрева | Да |
| Вага Нетто, кг | 5 |
| ТМ | ERGO |
| Установка | На стійці, Настінне |
| Інструкція з експлуатації та гарантійний талон | Да |
| Номинальный ток, А | 9.0 |
| Напруга живлення / частота мережі, В / Гц | 220-240 / 50 |
| Режимы работы | 2000 Вт |
| Настенный крепеж | Да |
| Термостат | Механічний |
| ** | ДСТУ IEC 61140: 2005 Защита против поражения электрическим током. Общие аспекты относительно установок и оборудования (IEC 61140: 2001, IDT) |
| Тип обогревателя | Інфрачервоний |
| Количество ламп | 1 |
| Підлогова стійка | Да |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 2000.00 |
| Габарити (на колесах / опорах / підлоговій стійці / кріпленні) (В х Ш х Г) | 1200-2100 х D850 (на стойке) |
| Ресурс ламп | 4000 ч |
| Набір кріпильного матеріалу | Да |
- Цена: 825 ₴







