
Детские санки "Королевские" с переставной ручкой-толкателем Зелёные
1 246 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2912-1
+380 (99) 447-25-24
СвітланКА Дзонити на телефон
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячі санчата "Королівські" із переставною ручкою-штовхачем Ця модель санок є хітом продажів минулих років від 2020 року. Міцна та якісна конструкція запорука тривалої експлуатації. Головне — це комфорт для Вашої дитини й безпека те, що ми передбачили в цій моделі. Санки свіжого виробництва жовтень 2022 р. Суперкомфортні санки для Вашого карапуза! Зручна функція з переставною ручкою забезпечить 100% комфорт Вам і Вашій дитині!)Для виробництва цієї моделі санок ми підібрали найякісніші комплектуючі (болти, гайки, заглушки,дерево, метал, фарбу). Зручно брати із собою в поїздки. Також займають мало місця для зберігання. Дуже легкі у використанні, вага санок 6 кг. Характеристики Матеріал: сталь, дерево Розміри санок: довжина 90 х ширина 38 см. Розміри сидіння: 24 х 60 см. Максимальне навантаження: 100 кг Габарити у складеному вигляді для транспортування: 92х40х30 (см). ОСОБЕННОСТИ Трос для транспортування в комплекті Широкі полози легко їдуть по снігу Складана конструкція зручна в зберіганні та транспортуванні Особливості: ручка-штовхач, знімна спинка, переставна ручка-штовхач
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Спутник |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Санки-салазки |
| Материал | Металл |
| Количество мест | 1 |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Особенности | Ручка-толкатель, Съемная спинка, Веревка |
| Цвет | Синий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 90 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 90 см |
| Масса | 6 кг |
- Цена: 1 246 ₴









