
Газовый обогреватель керамический Zilan ZLN2830 уценка с Витрины
6 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZLN2830
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
Газовий обігрівач Zilan ZLN2830 з п'єзоелектричним розпалюванням та розрахований на використання з газовим балоном, який розміщується усередині обігрівача із задньої частини.
Корпус металевий на колесах, завдяки чому легко транспортується.
Обігрівач газовий ZLN2830 підходить для обігріву будинків, теплиць, терас, офісів, майстерень, гаражів, будівельних майданчиків, магазинів, вітрин і т.д.
На лицьовій панелі розташовані три керамічні нагрівальні елементи, поряд з ними п'єзоелемент.
Зверху на корпусі розташований регулятор подачі газу, кнопка розпалювання.
Обігрівач працює у трьох режимах потужності 1400 Вт , 2800 Вт , 4200 Вт . При максимальній потужності витрата газу становить 300 грамів на годину.
Під час роботи як будь - який газовий обігрівач споживає кисень . Тому необхідно провітрювати приміщення, де використовується обігрівач. Це забезпечує усунення продуктів згоряння та дозволяє зробити зміну повітря в приміщенні.
До ключових переваг газового обігрівача Zilan ZLN2830 можна віднести :
- Екологічність у порівнянні з дров'яними печами;
- Проста конструкція;
- Зручність у експлуатації;
Особливості газового обігрівача Zilan ZLN2830:
- П'єзоелектричний розпал,
- Захисту від зникнення полум'я,
- Три керамічні нагрівальні пластини та три режими потужності (газ): 1400 Вт, 2800 Вт, 4200 Вт
- Площа обігріву: 30-60 кв.
- Шланг (60 см) у комплекті.
- Внутрішнє кріплення та простір для газового балона до 15 кг.
- Коліщатка для зручності переміщення
- Потужність 4200 В (газ)
- Має 3 режими роботи: 1400 Вт/2800 Вт/4200 Вт
- Площа опалювального приміщення: до 120 м3
- Витрата газу: до 300 г/год
- 4 посилені ролики з обертанням на 360°.
- П'єзо-запалювання.
- Газ контроль
- Захист від перекидання
- Розмір: 43 х 38 х 76
- Гарантія 6 міс.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zilan |
| Страна производитель | Турция |
| Виды газового топлива | Природный |
| Встроенный вентилятор | Нет |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Соединение баллона | Редуктор |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Обогреватель |
| Расход газового топлива | 300 г/час |
| Материал газовой горелки | Керамика |
| Тип баллона | Метал |
| Номинальная мощность | 4200 Вт |
| Типы топлива | Газ |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 76 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
| Оптимально для количества человек | 4 |
| Ветрозащита | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 38 мм |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | True |
| Газовый баллон | False |
| Плита | True |
| Кейс для транспортировки | False |
- Цена: 6 999 ₴




