
GRUNHELM GAC-09GH-I32 INVERTER Кондиционер
14 000 ₴
12 600 ₴
- Готово к отправке
- Код: GAC-09GH-I32
- +380 (67) 837-61-00ЮрКо Чекаю на ваш звонок
Опис Кондиціонер Спліт-система, Інверторний - GAC-09GH-I32 Grunhelm
Настінний кондиціонер компанії Grunhelm - це потужний у своїй бюджетній категорії агрегат. Здійснює охолодження, обігрів, вентиляцію, осушення повітря. Хладогент R32 хімічна формула CH2F2
Площа, яку обробляє ця модель кондиціонера це приміщення до 25 м².
Номінальна охолоджувальна потужність BTU/година: 9000 (2400~
Номінальна охолоджувальна потужність Вт: 2640(700~3370)
Номінальна теплова потужність Btu /година: 9500(2400~12500)
Номінальна теплова потужність Вт: 2780(700~3660
Переваги R32:
- Енергоефективність та Економічність. R32 допомагає значно економити електроенергію, оскільки витрачає менше ресурсу через нижчу щільність і в'язкість. Так, порівняно з R410 його в'язкість менша на 30%. Кліматичну техніку з таким фреоном з енергоефективності відносять до класу А+ та вище
- Екологічність. Цей однокомпонентний холодоагент нового покоління майже не завдає шкоди довкіллю. Він має нульовий показник кількості шкідливих викидів для озонового шару.
- Безпека. За рівнем токсичності R32 відноситься до класу А, тобто є нетоксичним для людей. Має низьку горючість , майже не займається і вважається найбезпечнішим на даний момент.
- Потужність. Має високий охолодний ефект при менших витратах холодоагенту
- Низький рівень шуму
- Таймер 24 год
- Єкономічний режим
Характеристики
Вага внутрішнього блоку 6.5 кг
Вага зовнішнього блоку 19.5 кг
Виробник Grunhelm
Гарантія 2 роки
Діапазон температур 16~31
Дисплей
Прихований LED
Клас
A
Компресор
Інверторний /GMCC
Країна походження
Китай
Площа 25 м2
Потужність обігріву
2780 (700~3660) Вт
Потужність охолодження
2640 (700~3370) Вт
Рівень шуму внутрішнього блоку
40/38/34/28/26 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку
49 дБ
Розмір внутрішнього блоку
712х276х459 мм
Розмір зовнішнього блоку
698х255х190 мм
Споживання обігріву
Споживання охолодження 410кВт/рік
Тип холодоагенту R32
Управління
Дистанційний
Штрих код
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2.78 Вт |
| Мощность охлаждения | 2.64 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Количество режимов работы | 4 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Защита от замерзания | Нет |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 0.82 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 0.77 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 255 мм |
| Ширина внутреннего блока | 698 мм |
| Глубина внутреннего блока | 190 мм |
| Вес внутреннего блока | 9 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 300 мм |
| Ширина внешнего блока | 754 мм |
| Глубина внешнего блока | 552 мм |
| Вес внешнего блока | 28 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Да |
- Цена: 12 600 ₴




